| Deeaxxh a întrebat:

Stiu ca nu e intrebare, dar am mare nevoie de like-uri pe pagina asta.Cine are facebook sa dea "imi place" la pagina ~fetite~.
Cine poate face asta sa scrie raspuns cu 'ok", va rog.Va multumesc si sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna putem vorbi pe skype, wapp, Facebook? e bine de stiut ca nu sunt singuru care trece prin asta cand eram mic imi placea sa cant la pian, de cand am intrat la liceu nici nu am mai atins pianul, stiu ca nu poti sa imi lasi msg pe TPU, a si iti dau eu "imi place" la pagina ~fetite~ laughing

| Juleuuss a răspuns:

Am dat Like. Aștept fundiță, pentru că nimic nu.i gratis!