| lexateLOVEste a întrebat:

Stiu ca nu prea e potrivita categoria dar

pe ce site-uri se pot face:
1. pozele alea cu KEEP CALM...
2. pozele alea gen :le* profesor
ceva de genul daca ma intelegeti
dau funda

Răspuns Câştigător
| Natalia6 a răspuns:

Buna! Pozele cu Keep Calm... trebuie sa le cauti pe google! Scie,, keep calm o-matic "
Iar pozele alea cu le' profesor : scrii pe google,, ragete ". Daca vrei sa iti creezi singura, scrie,, ragemaker ".
Funda?

1 răspuns:
| Natalia6 a răspuns:

Buna! Pozele cu Keep Calm... trebuie sa le cauti pe google! Scie,, keep calm o-matic "
Iar pozele alea cu le' profesor : scrii pe google,, ragete ". Daca vrei sa iti creezi singura, scrie,, ragemaker ".
Funda?