| DeNyyy a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus aceasta intrebare dar ce inseamna atunci cand te visezi insarcinata. un site ceva. ca nu am gasit la intrebari si raspunsuri

Răspuns Câştigător
| liveincolors a răspuns:

Buna. Eu personal nu cred in vise, dar uite ce am gasit pe net.

" depinde de felul cum privesti posibilitatea de a avea un copil - teama, panica, libertate limitata, pierderea independentei sau, dimpotriva, asteptare, asumarea de bunavoie a responsabilitatilor, spirit ocrotitor, dorinta de a fi util "
Uite aici site-ul : http://www.interpretare-vise.ro/g.html

3 răspunsuri:
| Miss Sintetic a răspuns:

Eu din cate stiu inseamna fertilitae fizica si emotionala.

| Sunny_3214 a răspuns:

Www.vise.ro => cel mai bun site