| Moldovan_Mihaela_1998 a întrebat:

Stiu ce inseamna goals, dar de ce se spune la unele poza? De exemplu " ce goals e poza" nu stiu

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Goals e un obiectiv, un tel.Deci daca de exemplu vezi o poza cu una lucrata la sala zici ca i goals ca ala ar fi obiectivul tau sa ajungi ca aia.Sau orice altceva, sper ca ai prins ideea.

| ABCD122 a răspuns:

"Goals" e ceva bine făcut, bine realizat sau un fel de misiune in viața. Ai observat ca el se pune doar la pozele cu ceva bine făcut?