| tukhey23 a întrebat:

Sub savoarea unei melodii, de care nu ma mai satur(jason mraz-i'm yours), ma gandeam ce intrebare sa mai pun.Si sincer... nu imi vine in cap nici cea mai vaga idee. Zero, nimic.Asa ca m-am gandit:cine imi da cea mai buna idee, pentru. a pune o intrebare pe seit, va primi din partea mea un premiu? Premiul e secret app.hee hee

P. s. astept sugestivile voastre, si va asigur ca premiul "va fi tot ce va doriti". Astept propunerile voastre + intrebari happy

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca nu sti ce intrebare sa pui atunci nu mai intreba laughing

| anonim a răspuns:

Eu zic incerci sa asculti acea melodie pana te vei plictisi, asa nu ne vei mai stresa pe noi.sincer,iti vom fi recunoscatori. te vom premia noibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa pui o intrebare in legatura cu premiul care vrei sa il oferi pentru raspunsul la aceasta intrebare laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ai pus o "intrebare" deci nu mai ai nevoie de ideihappy