| Betty18 a întrebat:

Sunt aproximativ a 50 a intrata la buget la universitatea Transilvania (asistente medicale. Am vreo sansa la camin? Mi s-a zis ca nu trebuie sa completez nici o cerere de camin doar din ce am bifat.asa este?

1 răspuns:
| BlackNights a răspuns:

Nu conteaza a cata esti, depinde doar de cei din fata ta daca si eu vor sa stea la camin sau nu...pot fi multi care vor la camin sau pot fi care sunt chiar din Bv sau vor sa stea cu chirie...depinde de noroc.