| ADY_5784 a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si vreau sa imi fac un tatuaj pe antebrat in chineza, si sa imi pun cercei in urechi, cat m-ar costa toate acestea?

12 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cu cercei sunt de acordhappy
Dar cu tatuajele nuhappy
Acum esti copil nu judeci nu stii ce sansa ti se iveste in politie
cu acel tatuaj...esti un INSEMNAT pe viata
Alti dau bani grei sa iisi scoata tatuajele
Nu face prostiile astea -.-
Cu cercei mai merge
Asta mi-a zis si mie tata
Inainte ziceam ca e rau...
Acum cand am ajuns la 19 ani am vazut ca imi vroia doar binele
Nu am tatuaje.
Am 2 cercei si euhappy
Te sfatuiesc sa faci la fel ^^
Acele tatuaje te vor ajuta o luna 2 sa fii " cul " in fata la oameni
dupa sigh salutlaughing

| Bibutzu a răspuns:

In primul rand daca vrei sa-ti faci un tatuaj. te-as sfatui sa nu te uiti la bani(sa te duci la un salon cu norme de igiena. chiar daca costa ceva mai mult). au exzistat probleme si infectii. cineva sia facut un tatuaj la un prieten acasa (care avea aparatura) si dupa 2 luni i s-a umflat mana si avea pielea rosie si mancarimi ingrozitoare. a trebui sa se opereze! SFATUL MEO:nu stiu clsr cat costa dar. mai bine strange multi bani si fa-ti undeva tatuajul, la niste specialisti in domeniu!

| Thunderstruck a răspuns:

Cam 100-300 de leithinking

| Ionutz a răspuns:

Pai depinde unde iti faci si ce cercei pui aur argint platina etc dar te sfatuiesc sa nu faci tatuaje ca este dureros cercei hai c mai zis dar tatuaje nu

| alynutza a răspuns:

Parerea mea ca te-ar costa ceva mai multwinkingsa fiu mai inteleasa te-ar costa sa fii etichetat ca fiind cocalarwinkingce zici, cam scump nuh?!

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Depinde de fiecare salon. happy In jur de 200-250 lei.

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Dar ti-am zis. depinde de salonwinking. Poate costa si mai putinhappy si mai mult.

| bebitzuluy a răspuns:

Nu stiu cat te-ar costa tatuajul dar gauri pentru cercei iti poate da altcineva cu un ac steril si n-ai mai plati decat cerceii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 15 ani, si este un cocalar cordit laughing fa-ti ma tatuaje si pe ochii...(nu sti ca mai nou asa au " $m3kerii "? )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fah tatuaje ca esti mic! si cand vei fi mare nu-ti mai place acum esti mic si nu gandesti cu cercei mai merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, Eu am tot 15 ani, mi-am facut un tatuaj acum 1 an, tot pe antebrat tot in chineza, eu mi-am facut 3 litere, ma costat 50 lei litera, 150 lei in total, cat despre cercei, sincer? nu prea se mai poarta tongue [parerea mea]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si da, ce au zis ceilalti laughing nai fi mai smecher cu cercei laughing doar ai arata ca un cocalar