| SteauaROsie a întrebat:

Sunt baiat
cum imi dau seama cand fetele ma iau la mistolaughing
de curiozitate...
cum procedeaza fetele cand fac misto de baieti?
(cred ca sunt si fete de astea)

4 răspunsuri:
| JBStandsForMe a răspuns:

De obicei, cand fetele rad de baieti au asa un aer de superioritate si rad si ele in timp ce isi bat joc.

| asdgfhresry a răspuns:

Eu ii iau peste picior. De obicei la baietii creduli, le spun ce vreau. Dar dup-aia incep sa rad si ma dau de gol ^_^) Bine, ca nu sunt eu genul, dar cand vreau sa rad si sunt nervoasa, iau pe toti la misto. big grin

| danutzyk001 a răspuns:

Adica vb asa in sictir.si rad tot timpu din orice...

iti dai seama ff usor dupa vorbe ca "hai du-te" "bastii"..."nu ma minti" "ei da "si din astea :d
sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. de exemplu :
cand o fata nu te baga DELOC in seama si apoi brusc incepe cu,, stii te plac multbatting eyelashes ''
asta e doar un exemplu thinking