| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si ma pensez. sprancenele mele au o forma mai feminina dar mie mi se pare ok si imi plac asa decat nearanjate ca la ceilalti baieti. voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| baaang a răspuns:

Gay.

| Diana_8956 a răspuns:

In ziua de azi majoritatea baietilor se penseaza deci e Ok ia baga id dya_wtf_01 sa-ti explic cevabatting eyelashes

| CaroleVoicu a răspuns:

Bai, dao dracului...esti baiat.nime nu sa uita la sprancenele tale...mai bine du-te la sala si fa-ti muschi ca sa aiba fetele la ce sa uita

| sunt a răspuns:

Hmmm... zic sa incetezi cu pensatul pentru ca esti baiat. Poate tie ti se pare ca la ceilalti sunt nearanjate, dar nu-i deloc asa.