| ___LGAw a întrebat:

Sunt baiat si nu stiu cum îmi pot face sa crească parul pe corp mai exact pe mâini și pe picioare

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca inca esti copil daca nu ti-a crescut.
Va creste.
Dar sa nu vii apoi cu intrebari cum scapi de el.

| Simpatic a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic in acest sens, va creste el singur de la sinewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Parul creste numai HOROMONAL si numai dupa ce copilul intra la pubertate!
Probabil ca tu intri mai tarziu la pubertate, chiar daca esti deja adolescent.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu trebuie sa faci tu nimic, doar sa lasi adolescenta sa isi faca treaba.Ce varsta ai? Citeste aici cu atentie si te vei lamuri:

https://www.reginamaria.ro/......dolescenta

| Hyperion7 a răspuns:

O să vina o perioada in care o să îți dorești să nu aibatting eyelashes

| Alfheimr a răspuns:

Incearca sa-ti razi sprancenele, asa corpul o sa canalizeze energia necesara pe alte parti, e recomandat sa te ungi si cu untura pe partile in care vrei sa accentuezi cresterea respectiva