| Reyskate99 a întrebat:

Sunt bune placile mystery? in comparatie cu element? care e mai buna?

Răspuns Câştigător
| vibeantonio a răspuns:

Pai acestea sunt 2 firme foarte populare si pot sa iti spun ca sunt cam la fel dar conteaza si de placa... ca ei nu fac toate placile la fel nu sunt roboti. conteaza poate fii o placa mystery mai buna ca una element de 100 de ori sau invers.
Dar daca vrei sa iti iei una iti poti lua un mystery deoarece au stil sunt frumoase si sunt rezistente. rezista la multe sarituri
SI element este bun chiar foarte bun dar conteaza la element. cei de la element am placi si la 220 ron (asta atrage) dar nu au calitate foarte buna... daca sari de 10 ori la 3-4 scari se rup... asa ca daca iti iei una element cauta ceva la 3 4 milioane