| Bulffy a întrebat:

Sunt coduri la jocul Lady Popular? si daca da unde trebuie sa scriu codul? Dau funda promit! plus vot!

3 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Nu sunt coduri nu e G.T.A.E un joc simplu pe care il poate juca oricine. Sper ca te-am ajutat

| h3ct0r3 a răspuns:

Nu sunt coduri vorba lui innocent nu e ca la GTA, da totusi da mie funda aia tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul ajutor pe care pot sa ti-l dau e un site care iti rezolva sudokul la nivelul cel mai mare : http://japanesetranslator.co.uk/home/sudoku-solver/.