| myna_5191 a întrebat:

Sunt cu un baiat cam de 2 luni... spune ca ma iubeste mult de tot. cand imi da web si e singur acasa daca i spun ca il iubesc incepe sa planga(acum e in italia, vine la vara)ce credeti ma iubeste cu adevarat? mersi cu anticipatie

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Pai sa-ti zic ceva
cred ca el te iubeste daca plange
ptk o reactie ca asta nu imi sugereaza altceva.thinking
si probabil plange pentru ca dabia asteapta sa vina vara la tine sa te vada
happy
happy end

3 răspunsuri:
| LobyCreW a răspuns:

Pai... normal daca tu ii zici ca il iubesti si plange motiv: e in Italia vine la vara mai is cateva 5 6 7 luni dureaza mult si sufera ca tu nu esti langa el... funditabig grin

| consilierindragoste a răspuns:

Mai ce noroc au altele.sigur ca da, tine-te de el asta-i o recomandare din partea mea pa si succes!

| Alecssandra_8257 a răspuns:

Varianta 1. Da te iubeste mult. sh plange deoarece ii este dor de tine.

varianta 2. poate sa joace teatru.