| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curiaoasa care este cuvantul pe care va este foarte greu de pronuntat si de ce?

Răspuns Câştigător
| Phaey a răspuns:

Poate suna a cliseu, dar "Te iubesc".
De ce? Spunand asta, inseamna ca am incredere 100% in persoana respectiva, ca as muri ca sa nu i se intample nimic rau, ca-mi incredintez inima lui si ca poate face absolut ce vrea cu ea, inclusiv s-o franga - cat de repede si usor poate. De obicei, ma arunc cu capul inainte in relatii, dar cand vine vorba de "alea doua cuvinte"... foarte, foarte greu reusesti sa le scoti de la mine.

3 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Cel mai greu cuvant pe care nu l-am pronuntat niciodata nimanui este:''Te ...sc(intelegeti)! Acst cuvant se poate spune usor de toate persoanele dar nimeni nu stie ce inseamna cu adevarat! Daca ma credeti(si regret enorm)nu l-em aspus niciodata parintilor mei ca-i iu...sc! Regret enorm! Dar nu pot sunt o peroana prea puternica!

| Diuutsuu a răspuns:

Congelator si calorifer, de multe ori zic cogelator sau colator asa imi vine mielaughing

| kristy a răspuns:

Incloscolizatoriabila-poti sa pronunti?