| Sabi2000 a întrebat:

Sunt de serviciu pe scoala cu un baiat de care imi place.Si nu stiu ce voi vb cu el. Vreau niste idei!

Răspuns Câştigător
| kasty a răspuns:

Pai in principiu incepi cu intrebari si faze comice legate de profi si colegi... dupa care se va lega conversatia, pentru ca presupun ca nu va fi nici el mut. Sa nu iti butonezi telefonul des pentru ca asta ii intimideaza pe baieti, cred ca esti plictisita in compania lui. Bafta!

1 răspuns:
| Wihox a răspuns:

Umm, baiatul de care iti place nu este o fiinta umana? Daca era oricare alt baiat ce ai fi vorbit cu el? Faptul ca va comportati diferit de normal cu persoanele de care sunteti atrasi va face penibili. Vezi tu despre ce vorbesti. In principal va face el conversatie. Oricarui baiat ii place companie femininina.