| WhiteChocolateTEO a întrebat:

Sunt din Brasov...intrebarea e pentru fete: care magazin credeti ca are produse de cea mai buna calitate?
H&M
C&A
BERSHKA
PULL&BEAR
TAKKO FASHION
spuneti-mi si daca ati cumparat ceva(din aceste magazine)care a fost de calitate inferioara!

4 răspunsuri:
| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Părerea mea că-s bune toate, nu mi s-a rupt nimic din ce am luat, și am destule haine din magazinele respective. Deși nu e menționat, Reserved e de calitate inferioară[mi-am luat o pereche de jeansi si după prima spălare s-au decolorat grav]. Fiecare magazin are produsele lui proprii, stil etc.

| paulica123 a răspuns:

Heii eu prefer Takko Fashion si H&M dup PAREREA MEA SUNT CELE mai de calitate.

| ShyBirds a răspuns:

Buna! Desi sunt din alt oras, consider ca pot raspunde la aceasta intrebare.Calitate foarte buna o au toate, dar eu prefer de zece ori mai mult Takko Fashion, ieftin si super bun!(Cumpar in fiecare luna minim 2 lucruri).

| WhiteChocolateTEO explică:

Hey,paulica123 si DeeaDedeRockareala: SUNTETI DIN BRASOV?