| Dianna25 a întrebat:

Sunt din R.Moldova,clasa a IX-a si vreau sa fac studii in Romania insa nu prea stiu licee sau colegii dotate cu camine studentesti,ma ajuta cineva va rog spuneti-mi orice colegiu sau liceu dotat cu camin, apropo vreau la uman nu stau bine cu matematica si informatica adica toate obiectele reale!? sad

1 răspuns:
| tigrisorul a răspuns:

In jud bacau in onesti de exp sunt 3 camine in care poti sta si sunt si altii din R moldova care stau, daca vrei detalii sau sa vb cu moldoveni care invata acolo da mi facebook ul tau sau ce ai si vezi...