| anonim_4396 a întrebat:

Sunt filme horror in seara asta?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Http://tv.acasa.ro/program_PRO_TV_--p7.html uite aici alegi programul si data si gaseste :)

8 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Astăzi e Revelionul. De ce vrei filme horror? Lasă-le măcar pentru o zi! Mai bine te-ai uita şi tu la A Walk To Remember! Acela da film! La mulţi ani 2010!

Psihoyounger

| ViVi a răspuns:

La tv?
uita-te pe program online devil

| ViVi a răspuns:

Joi

| muffin94 a răspuns:

Eu ma uit la fenomene stranii pe Discovery big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde e ala.
Si da la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi e joi sau vineribatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Psihoyounger pentru ca imi plac doar filmele horror si de dragoste. Si nu am avut chef sa petrec revelionu undeva si nici acasa oh go on din motive personale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaa uita-te pe program tv!
Doamne fereste!