| Chocolate a întrebat:

Sunt folositoare cremele de la Avon Solutions pentru celulita? spuneti-mi va rog sa nu dau banii degeababig grin, multumesc.

4 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Prietena mea a folosit si a dat rezultate, dar la mine nu a mersthinking nu mi se par ok. poate doar daca mai faci si sport pe langa

| Mara_1046 a răspuns:

Am folosit si sunt destul de multumita de rezultat. Sfat: inainte de a te da cu lotiuni si creme, spala-te cu un gel de dus din aceeasi gama si, eventual, foloseste si un aparat/perie de masaj anticelulitic. Bafta!

| PureCherry a răspuns:

Eu am folosit crema anticelulitica de la elmiplant - cellulight. si nu am vazut cine stie ce diferente.

acum folosesc tratamentul pentru fermitate de la avon si impreuna cu un aparat pentru masaj tot de la avon parca se vad ceva rezultate :d

cand folosesti o crema anticelulitica, e indicat sa faci si sport si sa tii si o dieta...cu siguranta atunci se vor vedea rezultatele.

| elamit a răspuns:

cred ca nu sunt bune de nimic.cumpara ceva de firma si cu siguranta va da rezultate...