| NoNameToday a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 2 luni juma`. Imi place la nebunie sa fac poze si imi doresc o poza cu el, dar nu vrea.Cum pot sa il conving sa facem poze.Si oare de ce nu vrea? Mentionez ca acum cand a fost in banchet a facut cateva poze cu fete.Cu mine de ce nu face? Merci:X

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca insisti pre mult.

| Rukhsandra a răspuns:

Poate nu-i place cum iese in poze big grin
mai bine intreaba-l pe el happy
bafta happy

| Betty18 a răspuns:

Poate crede ca vrea sa o pui pe hi5 si nu vrea sa afle cineva despre relatia voastra... oricum nu cred ca e asa bine daca nu vrea sa faceti o amarata de poza.incearca sa discuti cu el si sa afli adevaratul motivstraight face

succes

| Adellee a răspuns:

Pai.il poti intreba pe el de ce nu vrea sa faca poze cu tine...si daca nu-ti da un raspuns concret ar trebui sa te gandesti tu cum te comporti cu el si poate vei gasi raspunsulbig grin

| NoNameToday explică:

Nu.nu insisthappy
relatia noatra este una normala si stie toata lumea de noi 2.inclusiv parintiihappy

| miny a răspuns:

Poate ca prietenii lui nu stiu ca suntei impreuna.si nu vrea ca ei sa afle!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stie cineva ca e impreuna cu tine? Poate nu vrea sa se afiseze cu tine ori nu-i place sa faca poze, dar daca a facut cu alte fete poze, poate sa faca si cu tine.Intreaba-l de ce nu vrea? Ca doar pentru o poza nu moare rolling eyes. Sau are ceva de ascuns?
Discuta cu el pe tema asta serios si lamuriti treabahappy