| LexuDeea a întrebat:

Sunt in ceata si am nevoie de sfaturi. Sunt cu un tip de 2 sapt. Pare-mi-se ca el chiar tine la mine, se poarta atat de frumos cu mine si ma respecta asa mult dar eu nu sunt asa sigura ca-l iubesc, in schimb ma atrage colegul sau, care e arogant si arfist laughing pe el l-as vrea. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fi sincera cu el nu e frumos sa profiti de cineva, spune-i adevarul in fata nu te plac si asta e, apoi comunica cu al dolea baiat vezi daca te place, unde nu-i atractia fizica nu e nimic asta e ce sa faci nu asa zis suflet conteaza

| Mayhem666 a răspuns:

Daca cel cu care esti nu te atrage, de ce mai esti cu el in primul rand? De ce esti impreuna cu el, daca nu il placi? Daca nu il placi, ar trebui sa ii spui asta, nu merita sa il minti, si sa nu traiesti nici tu fericita alaturi de el. Mai bine i-ai spune adevarul. Nu are rost sa va mai mintiti. Ar trebui de asemenea sa ii spui colegului sau, ca il placi. Poate este vreo sansa sa te placa si el, sau macar sa iti dea o sansa. Bafta!

| RainmakerX a răspuns:

Stii cum e... nemultumitului i se ia darul laughing

Viata ta, decizia ta. Oricum... trebuie sa renunti la 1 tongue

Daca il alegi pe al 2-lea atunci ai sansa de a-i pierde pe amandoi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt prieteni buni, tare mi-e ca 'arogantul' o sa mearga pe pricipiul 'bros before hoes'.

| EllyClau a răspuns:

Cum s-a zis si mai devreme, o sa se mearga pe conceptul "bros before hoes" (am trait acel concept pe pielea mea)