| Laura B. a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si pentru anul scolar urmator am primit niste informatii cum ca as putea sa primesc o bursa in valoare de 200 de lei. Am gasit toate datele si cam ce trebuie sa contina dosarul, dar nu stiu cum sa formulez scrisoarea de intentie? Diriga mi-a explicat cum ca ar trebui sa scriu acolo cu ce m-ar putea ajuta banii si de ce si tot felul de chestii. Oricum, inca nu am inteles foarte bine si vroiam sa cer ajutorul vostru. Ma ajutati? Dau fundita! Multumescc! :*

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Trebuie sa fi fericita. Nu oricine beneficiaza de bursa, esti norocoasa si probabil meriti aceasta bursa. Sa urmezi cale indicata de diriginta si sa ai parte de norocul ivit in cale. Tu esti singura care poatespune. la ce-ti vor fi de folos acesti bani,. descrie!