| JustSimple a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a(trec) oare sa ma tund baieteste cu breton? Dar daca m-as tunde ce ar zice colegii? Funda:*

5 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti pese de ceilalti, trebuie sa faci ce-ti place tie.Eu zic sa te tunzi baieteste daca asta-ti place,oricum lumea se va obisnui cu noua ta freza indiferent daca le place sau nu, si important e sa-ti placa tie, lasa-i pe ceilalti.

| Roxett a răspuns:

Eu sunt de parere ca fetele trebuie sa aiba parul lung...este mai feminin. Nu trebuie sa te gandesti la ce o sa zica colegii, faci cum crezi ca-ti sta mai bine.

| Gstefan a răspuns:

Ca esti lesbi

| קคקยรђเςค a răspuns:

Depinde cum iti place tie...nu te lasa influentata de alti. poti purta ce coafura iti place (dar asigurate ca o sa-ti stea bine)big grin

| ioana_9377 a răspuns:

Eu cred ca tu trebuie sa decizi singura,pentru ca daca uni iti zic ca trebuie sa te tunzi scurt,te tunzi asa,colegii vor rade de tine, asa ca eu iti zic ca cu parul lung, lung nu inveti bine...asa ca gandeste-te...