| baby_3802 a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si trebuie sa scriu colegilor in album va rog sa ma ajutati cu ceva lincuri sau idei despre ce as putea scrie ca nu am nicio idee sunt persoane cu care am petrecut mult timp si as sti ce sa le scriu dar la restul care sunt cam multi nu pot sa le las pagina goala...va rog sa ma ajutati cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Ancu1592 a răspuns:

Ce repede a trecut timpul... Parca ieri eram in clasa a V- (sau I)... am pornit impreuna pe acelasi drum dar acum fiecare o va lua pe drumul sau. Indiferent ce cale vei alege eu iti doresc ca toate dorintele sa ti se implineasca, sa fii fericit(a) si iubit(a).
acestea sunt doar cateva ideei sau poate doar o dedicatie. Cum vrei u dar le poti dezvolta sa iasa mai multe