| MusicDJ a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si vreau sa ma transfer ACUM de la mate-info ( sad ) la filologie la CNMK Galati. Ma ajutati?

2 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Sa nu crezi ca la filologie e o libertate totala.se afce poate chiar mai multa carte decat la mate-infowinking

| janded a răspuns:

Hello, coleg de suferinta! happy Imi pare rau sa dau o veste proasta, dar ACUM (in octombrie) nu te poti transfera, si mai ales la filologie. Din cate stiu eu, te poti transfera in vacanta dintre semestre. De la o clasa la alta e posibil sa poti si in timpul semestrelor, dar nu garantez.

De la un profil la altul nu poti pentru ca ai nevoie de diferente. Pentru filologie trebuie sa dai diferenta la latina si engleza (daca e intensiv) din cate stiu. Totusi, nu strica sa treci pe la secretariat sa intrebi.