| Jonny11 a întrebat:

Sunt in clasa XI profil filologie intensiv engleza si dupa ce termin cu liceul m-am gandit sa dau la medicina. Chiar daca imi va fi foarte greu... pentru ca incepand din clasa XI nu mai fac biologia. Am venit la profilul asta pentru ca nu mi place matematica. Voi ce spuneti sa merg mai departe... sau daca nu face ti o propunere despre un job dar care sa fie de viitor!

1 răspuns:
| AnonimGirll a răspuns:

Exact asa m-am gandit si eu ca as vrea sa fac. Am auzit ca medicina este foarte grea, dar merita incercat happy