| optimistul a întrebat:

Sunt intr-o depresie si nu am gasit nici o rezolvare credeti ca pot sa innebunesc?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu vei pati nimic, eu am aceasta depresie de o vreme indelungata apoi cateva zile m-am simtit bine si din nou am revenit la ganduri rele.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ti se pare ca eu am innebunit? (mie mi se pare dar asta e cu depresiile)

| carabinierr a răspuns:

Fumeaza un cui!

| mikilaina a răspuns:

Salutare,

Din cate stiu depresie nu te duce la nebunie pura, dar rog care sunt cunostintele mele de psihologie... poate nule. Cel mai eficient si mai bine pentru tine este sa soliciti ajutorul unui psiholog, unei persoane avizate si in masura sa vorbeasca despre aceasta problema de sanatate mintala. Iti recomand sa lte adresezi unui psiholog, acceseaza www.topexperti.ro - este o platforma de comunicare care ofera servicii de psihologie online - prin mail sau prin chat. Sper sa gasesti raspuns la intrebarile care te framanta. Iti doresc multa sanatate si liniste sufleteasca.