| balintviorel a întrebat:

Sunt intro relatie de cava timp iar lucrurile nu mai sunt ca la inceput. adica nu e voarba ca totul se bazeaza doar pe sex dar e ceva bizar in chestia asta deoarece la inceputul relatiei faceam sex chiar si de 4sau 5 ori pe zi.
iar momentan pot zice ca daca mai facem de 2 ori pe saptamana e deja bn.nu stiu ce sa zic dar mereu imi zice ca e obosita ca nu se simte bine sau ceva de genu.dar ideea este ca face acelasi lucru ca si inainte si nu e sa zici ca da altcineva la ea pentru ca lucram impreuna ajungem amandoi acasa la fel.are cineva idee de ce se comporta asa
scuzati de categurie

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ai pierdut romantismul din ecuatie! poate incerci sa improspatezi relatia putin: o floare din cand in cand, o mica atentie, sau ajutorul dat la bucatarie... pentru o femeie astea sunt lucruri care fac durerea de cap da treaca...

| altrix a răspuns:

Daca afli, spune-mi si mie. suntem in aceeasi situatie laughing.
pe bune acum...nici eu nu stiu de ce se intampla asta...dar am eu piticii mei pe creier si am o idee fixa.