| mihaela1mihaela a întrebat:

Sunt invitata la o nunta, imi pot lua o rochie neagra scurta cu un dres negru, merge?

3 răspunsuri:
| illusion a răspuns:

Ar merge, dar totusi, te duci la nunta, nu la inmormantare, opteaza mai bine pentru niste dresuri culoarea piciorului, sau daca esti bronzata, nu mai purta dresuri, este vara. Incearca sa iti deschizi tinuta, sa fi putin mai colorata, opteaza pentru mai multe culori. daca rochia este neagra, poti folosii accesorii colorate.

| Dianaㄨ a răspuns:

Rochie neagra cu dres negru? Nu. Rochie neagra cu dres culoarea piciorului e mult mai frumos.

| agirll a răspuns:

Ah ar merge dar depinde ce nunta e stiibig grin ti-as recomanda sa iti iei ceva elegant si niste culori deschise de varahappy funda?