| annemary_6392 a întrebat:

Sunt noua la TPU.Imi ziceti si mie cum fac rost de fundite?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Draga Annemary, in primul rand bine ai venit pe TPU! In al doilea rand trebuie sa stii ca funditele si voturile se primesc in semn de apreciere si multumire, doar in momentul in care raspunzi la intrebarile altor utilizatori. Deci te uiti la intrebarile postate pe site si daca stii sa raspunzi la ele corect si cat se poate de serios, atunci vei fi recompensata cu fundite sau voturi. Succes!

7 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Dai raspunsuri relevante si incerci sa scrii cat mai pe inteles si corect. Daca raspunsul tau este considerat de catre cel care pune intrebarea ca merita sa fie castigator, vei primi fundita.Asta inseamna sa raspunzi intrebarilor la care sti.

| ROB3RT89 a răspuns:

Ajuti lumea cu un raspuns la intrebarile din anumite categoribig grinSi daca nu sunt chitrosi iti vor da fundita daca lea placut raspunsul tauwinking

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Pai atunci cand pui o intrebare poti alege un raspuns castigator.Aceea este funditabig grin

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Raspunde la intrebari. Cel/Cea care a postat intrebarea iti poate da fundita daca considera raspunsul tau bun.

| Levana a răspuns:

Dând răspunsuri bune şi folositoare, şi implicându-te activ.

| NoLoveNoStress a răspuns:

Prin raspunsurile corecte. de exemplu o persoana pune o intrebare... tu daca sti ii raspunzi iar el iti da funda... succes!

| annemary_6392 explică:

Acum am inteles