| girllll a întrebat:

Sunt o fata urata? ca eu asa credhttp://www.hi5.com/......MyPhoto.do

10 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nu esti urata esti chiar simpatica happy

| Anduciu a răspuns:

Acum vei da fundita celui care va spune ca semeni cu Beyonce, ca esti frumoasa, desteapta, cuminte si devreme acasa? oh go on
Hai, sa curga cu "stupid"! oh go on

| viiooVe a răspuns:

Nop, nu esti urata deloc; esti chiar foarte frumoasa. Ce te face sa vrezi ca esti urata? Daca e din cauza a ceea ce zic cei din jur...pai atunci nu ar mai trebui sa asculti, si intodeuna trebuie sa iti repeti:Sunt o fata frumoasa!, si daca tu te consideri frumoasa, pai atunci si cei din jur o sa te considere mult maai frumoasa...

| Slavic a răspuns:

Sa stii ca esti amuzanta sa te numesti pe tine insuti " urata " cind tu esti asa o papusa!

| chrystyna a răspuns:

Chiar esti foarte dragutza.De ce te consideri tu urata? Stai linistita ca ai o frumusete naturala aparte. Daca te referi la faptul ca nu arati ca unele fete de varsta ta care se machiaza zilnic, etc, sa stii ca e mult mai bine ca tine.Cu timpul o sa inveti si tu sa te machezi, sa pui in evidenta ce te avantajeaza, mai ales ca ai niste ochi fffff frumosi.Ar trebui sa fii mandra de tine ca arati asa.Gandeste-te ca esti frumoasa, sanatoasa, desteapta si pentru toate astea trebuie sa te simti recunoscatoare in comparatii cu altii care nu au ce ai tu.Asa ca fii mai increzatoare si sigura pe tine!

| valThina a răspuns:

Nu esti urata.chiar deloc.mai ales in poza 10 din 11 din albumul "eu" esti chiar f frumusicatongue

| Mar a răspuns:

Toata lumea e frumoasa! crezi ca esti urata sau ti-a reprosat cineva? daca ti-a reprosat cineva nu-i baga in seama ca doar nu stiu ei totul de pe pamant. dupa parerea mea esti o scumpa love strucklove strucklove struck.si eu am crezut odata ca nu sunt frumoasa dar mi-am facut schimbari de look si gata oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si mai rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminati cu mila, esti urata cu spume!(singurul raspuns sincer)

| 27moodarian96 a răspuns:

Esti chiar frumoasa fata. nu te mai desconsidera urata, deoarece nu esti. daca ai fi fost urata ai fi spus ca esti frumoasa? Oricum, daca e vorba ca nu te-ar putea place baietii... e mai complicat. daca tu esti impacata cu sine atunci este ok, nu ai legatura cu ceilalti. Iar... frumoasa nu conteaza daca esti la exterior, conteaza sa ai "continut de calitate"[vorba meabig grin] adica interiorul conteaza mult mai mult decat esteticul, fizicul. sper ca te-am ajutat, nu numai eu, ci toti.