| lidutsalidutsa a întrebat:

Sunt o fire timida si as dori sa imi dati niste sfaturi despre cum sa ma imbarbatez asa incit sa pot vorbi cu persoana care o plac
fundita

Răspuns Câştigător
| misii a răspuns:

Sall, pai nu trebuie neaparat sa te schimbi, pentru ca mereu baietii, dupa cate stiu ew trag la fetele mai timide, fete cu bun simt. Incearca sa vb cu el si gandeste`te ca vb cu pr ta cea mai buna, sfatul meu ar fi sa nu ii zici ca ti la el pentru ca apoi va profita de asta si isi va bate joc de tinewinking! Succes