| Georgeana_Oana_2001 a întrebat:

Sunt pe clasa a9a la științe 1, sa dau teza la fizica sau la chimie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chimia aia anorganica e easy pease. Fizica de a 9a te ajuta la bac. Alegi la ce iti e mai usor, dar nu strica sa faci la ambele intreg manualul si sa inveti singur acasa. http://lectii-virtuale.ro/ si daca poti fa toate testele cu maxim raspunsuri corecte.

2 răspunsuri:
| Iuliana2018 a răspuns:

Te-aș sfătui totuși să nu alegi fizica...mai ales că în semestrul 2 se cam complică lucrurile și e enorm de multă materie.

| miry22 a răspuns:

Dai teză la ce îţi place sau la ce te pricepi mai bine. Sau, dacă nu-ţi place niciuna, alegi în funcţie de cum e profesorul.