| ihaveagun a întrebat:

Sunt pe reteaua de televiziune Digi. Canalul de desene animate CN (Cartoon Network) are program de la ora 6 A.M pana la ora 10 P.M. La ora de incheiere, pe canal intra AXN Black. Intrebarea mea este daca pe toate retelele CN are un program. Intelesesem de la cineva ca pe Telekom nu are ora de sfarsit.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Canalul de desene animate Cartoon Network are acelasi format de emisiune indiferent re reteaua de retransmisie. Sau cel putin tot la fel este programul si pe RDS-RCS.