| Meli2314 a întrebat:

Sunt singura care de Revelion (adica azi, ca e trecut de 00:00 ) sta acasa in fata calculatorului?
sau
Voi ce faceti de revelion?

6 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu stiti ce pierdeti, copii.
Distrati-va ca viata-i scurta, stiti cat de repede poate sa treaca? Nici n-aveti idee. Take care

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu ești singura. O să privesc pe fereastră cum aleargă câinii speriați de artificii.

| sappy a răspuns:

Sarbatoresc ca pe orice zi obisnuita!

| TanteMarianne a răspuns:

Beau ma pis ma f---t rad ma cac... cam atat e tot ce stiu sa fac!
glumeam! nu fac asa ceva! nu-s nebuna sa fac asa ceva
! si eu stau pe calculatoras si mananc pizza si ciocolata!

| Maiuta a răspuns:

Hehe cred ca asta o sa fac si eu :* eu stau cu o prietena degeaba

| DavinaRosana a răspuns:

Avem timp de party toata viata, dar dar inceputul de an nou vreau sa il petrec cu cei mai importanti oameni pentru mine. Eu de obicei de revelion fac o lista cu ce imi doresc pentru anul viitor. Ex: sa-mi creasca parul mai mare, sa imi cumpar un animal, sa iau note mai bune...etc