| sweetys a întrebat:

Sunt super stresata. Intru in anul 4 cu 11 restante si mama nu stie ca le am, am bani ca sa le platesc, dar ma intreb daca este bine sa ii spun ca am restante sau sa ma fac ca ploua? Si ce as putea sa fac ca sa ma motivez sa invat din timp si sa nu mai las pe ultima suta de metri.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca poti ramane repetent din prostie?
Te ineci ca tiganul la mal! In loc sa tragi tare, sa termini facultatea curand....demostrezi tuturor cat de incapabil esti, sa termini o amarata de facultate.