| bmx_4583 a întrebat:

Sunt un baiat de 14 ani si ma duc la un majorat si eu mas imbraca asa: pant scurti gri material gen stofa tenesi gri si camasa alba cu nasturi negri ce ziceti merge daca nu ziceti voi cum...

4 răspunsuri:
| KriSt3n a răspuns:

Daca as fii in locul tau m.as duce asa: blugi negri, camasa alba [deschisa la primii 2-3 nasturi] si tenesi negri. Nu cred ca tinuta pe care ai spus.o mai sus e tocmai okay, oricum faci cum vrei tu. Sper ca te.am ajutat. blushing

| bogdann_5367 a răspuns:

Sa nu te duci in pantaloni scurti. laughing si la camasa merge incaltaminte neagra. parerea mea big grin au zis cei de mai sus ce vroiam sa zic si eu.

| ZuZuBah a răspuns:

Nu prea merge.mai bine ia-ti niste blugi negri o camasa mai deschisa la culoare si o cravata care sa se asorteze cu camasa si niste panofi nu prea eleganti.In acelssi timp ai fi si sport dar si foarte elegant eu cred ca e foarte potrivit pentru un majorat. Sper ca ti-am fost de folos.

| bmx_4583 explică:

Mi-am cumparat tenesi negri blugi negri si o camasa alba cu nasturi negri cu maneca scurta ce ziceti?