| andreeaaaa_2337 a întrebat:

Sunt un fel de sutiene care iti ridicaa sanii si ii face mai mari, stie cineva pe unde gasesc?
funda

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Eu, cand eram mai mica, eram obsedata de sanii mei, ca erau prea mici. Mai mica inseamna 14 ani, cam asa. Si bineinteles ca mama nu-mi dadea ea 1 milion ca sa ma duc la jolidon sau prin mall sa-mi cumpar sutien cu push-up la varsta mea, mai ales ca ea stia ca o sa-mi creasca cu timpul.
Si mi-am strans bani si am mers la un magazin de haine din apropiere, no name. Si am dat 10 lei pe un sutien cu push-up. depinde de unde ti-l cumperi :X dar in principiu se gasesc peste tot, numai ca preturile difera f mult.

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi se numesc sutiene cu push up si le gasesti la jolidon.sunt cam scumpe dar se merita. funda?

| CandyTetris a răspuns:

Se cheama sutiene cu push-up si se gasesc la orice mall/boutique/magazin de lenjerie intima.Hope I helped.happy