| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti emotivi la scoala, cand va asculta?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Eram dar mi-a trecut de cand am ajuns la liceu.
Inca mai sunt putin si imi este cam frica sa raspund, etc etc etc, dar trece din momentul in care vezi ca stii, si ca ce spui tu este bine, si apreciat, atunci trecewinking

| AnnaMariaaa a răspuns:

De cele mai multe ori da, ma pierd atunci cand ma asculta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu din pacate da, chiar nu stiu cum as putea trece peste asta. Am zis ca ma voi duce la psihologul scolii dupa vacanta, sa vad ce imi zice, ce exercitii sunt pentru asta.