| ofrumusete a întrebat:

Super urgenta! rezumatul lui iapa lui voda mersi mult funda

5 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Super urgenta? De ce? Sta cineva langa tine care te va omori daca nu gasesti rezumatul lui iapa lui voda? Citeste-o si sigur il vei stii. Nu e greu, doar ca NU VREI. Asa o sa faci tot timpul? Nu stii ca nu ai voie sa-ti faci temele pe site? Esti clasa a 7-a si nu stii sa faci un rezumat? Cine te-a trecut? Hai pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie un cont de metin2.ro vb pe id asta sebysava13

| Ghebuta_Sabyn_1998 a răspuns:

Sall dati-mi si mie mun cont bun de metin2epical sau elyps ma gasiti pe coolboysabynn@yahoo.com

| Danut_Manta_2000 a răspuns:

Http://ro.scribd.com/doc/40066816/Iapa-lui-Vod%C4%83 Ia de aici si fa rezumat ca nu te doare mana.