| Alyn1998 a întrebat:

Tatal meu are abonament pe orange de 5 ani dar pe factura scrie asa:
Prin programul Orange Thank You ai acumulat pana in prezent, la nivel de cont 125 de puncte Thank You, din care ai CONSUMAT 79 puncte.
pe ce se consuma punctele acelea?
funda

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Alyn! Punctele Thank You sunt valabile 3 ani de la data acordării lor, expirând la 31 decembrie în cel de-al treilea an. Ele pot fi utilizate de către abonat pentru achiziționarea unor telefoane, modemuri, carduri de memorie etc.
O zi cu zâmbet să ai!

| consiliera a răspuns:

Asta e indiscretie ce faci tu. Daca altul si-ar baga nasul in treburile tale ti-ar placea? In fine.Produse Orange.