| haifisch a întrebat:

Te consideri o persoana ordonata?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Nu laughing. Dar cu toate ca sunt imprastiata imi organizez lucrurile si activitatile cum stiu eu. Insa cand am chef si sunt bine dispusa si sunt si singura acasa, chiar imi place sa fac curat si chestii ( cu muzica data tarebig grin)
TU?

6 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Hmm,da.Adica nu tot timpul, dar uneori pot fi foarte ordonata.

| Anon352 a răspuns:

In niciun caz

| Demoiselle a răspuns:

Deci...Eu...la mine in camera e cea mai mare dezordine posibila in timpul scolii: carti peste carti - teancuri de carti pe birou si pe jos, cani de cafea peste caini de cafea, la haine...luni e cel mai ordonat pentru ca pe parcursul saptamanii le depozitez pe fotoliu pana sambata cand le arunc in masina de spalat.
Insa e curatenie (praf sters regulat, covor aspirat, geamuri curate )...si in plus daca ma rogi sa iti dau ceva, eu gasesc pentru ca stiu unde le pun chiar daca nu sunt la locul lor.
Nu ma deranjeaza sa traiesc in dezordine atat timp cat e o dezordine curata. Sunt doar eulaughing

| natalyia a răspuns:

Nu

| n0name a răspuns:

Eu?

| blamefire a răspuns:

Nu ma consider o persoana prea ordonata... bunica-mea urla la mine mereu sa-mi pun lucrurile la loc...