| bianca a întrebat:

Te pricepi la organizat petreceri?
Vreau sa organizez o petrecere Avon, am inventat deja joculete unde sa castige produse.
Dar nu prea stiu ce nume sa dau petrecerii.
Ma puteti ajuta cu nume si alte idei? ofer funda si voturi

1 răspuns:
| TheKidkiller a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa faci ceva iesit din tipare.Incearca sa faci briose sau prajituri in culori pastelate in care sa pui in evidenta tema petrecerii.Incearca "creioanele"pentru ornat si deseneaza ceva rujuri sau chestii de machiaj.Ca idee de nume:Make-up catwalk of Avon; Incearca sa fi cat mai originalahappySucces.