| anonim_4396 a întrebat:

Termin clasa a 11-a si ar cam trebui sa-mi aleg o facultate. Sunt la filologie, deci nu am prea multe variante. De fiecare data cand cred ca am gasit facultatea ideala gasesc pe cineva care sa ma descurajeze "ah pai iesi somer de acolo". Stiu ca n-ar trebui sa conteze banii in alegerea unei facultati, dar parca nu vreau sa ajung profesor happy. Ce facultate ok imi recomandati? Mie mi-au trecut multe prin cap (Publicitate, Limbi Straine, Psihologie, Marketing, ba chiar si Design Interior la Facultatea de Arhitectura ca sunt pasionata si de desen), dar nu stiu daca merita.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Si eu vreau sa dau la Drept si sunt descurajat. Mergi unde iti place happy

| GeorgescuMark a răspuns:

Eu spun Design interior.Este bine platit, si nu este chiar atat de greu! Spre ce te.am ajutat.Cp.