| sorinrulz33 a întrebat:

Știți cumva cum se procedeaza in cazul in care vreau sa stau la internat la Liceul A.Ioan Cuza din Constanta? Cum se atribuie locurile(tinand cont ca sunt doar 100)? după medie sau alt criteriu?

Cel mai complet răspuns va primi FUNDA big grin

1 răspuns:
| xxcxxcxx a răspuns:

In general e "primul venit, primul servit" nu e pe medie ci pe locuri disponibile, daca este loc te primeste, daca nu esti respins. Si astea cu locurile e ca daca ai prins un loc si esti boboc ai loc pana pe a12a. Inscrierile se fac in fiecare an dar cei care stau in internat isi fac inscrierile inca din iunie.