| paul365 a întrebat:

Știți vreo cremea anti puncte negre si cosuri?

Răspuns Câştigător
| farcasgiulia a răspuns:

Eu folosesc pentru cosuri: Zineryt si Skinoren (crema ). Daca le vei folosi 100% iti va trece. Eu sunt genul de persoana care nu suporta cosurile. Si mi le strang, dar cu Zynerit si Skinoren am fata curata fara cosuri, iar pentru puncte negre ( eu am foarte foarte multe pentru ca am tenul gras ) folosesc clear skin. ( de la Avon ) costa vreo 8 lei. Este eficienta, doar ca trebuie sa te faci in fiecare seara daca ai tenul gras, cu timpul o sa ai mai putine puncte negre daca iti pui zilnic. Succes! :*:*

2 răspunsuri:
| lostsoul4ever a răspuns:

Incearca cu produse de la bioderma vezi ca au o gama variata de produse si sunt foarte bune.