| monaemona14 a întrebat:

Timp de o saptamana cat si in continuare il visez pe prietenul meu care a murit intr-un accident de masina.in vis vine la mine si imi spune ca ma iubeste si ma ia in brate. oare ce inseamna asta?thinkingcryingsad

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, inseamna ca el te iubeste si ar vrea sa fie cu tine. Tias recomanda pentru linistea lui timp de 40 de zile cel putin sa nu tu uiti la nici un baiat, daca poti 50 e perfect, apoi poti sa iti vezi de viata ta, dupa 40~50 zile spiritele pleaca acolo sus!
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| elizabeth a răspuns:

Imi pare atat de rau pentru tine... incearca la livia_wwe si iti zic eu ce inseamna, mult mai clar.

| Mdiidn a răspuns:

Pune la geam o cana cu apa si las-o timp de 40 de zile si daca se evapora apa inseamna ca el e langa tine si are grija de tine, te iubeste, normal asa se intampla spiritele stau cu persoanele dragi dupa moarte incearca dar neaparat pe geam...