| SweetySweet a întrebat:

Tocmai am descarcat de pe trilulilu acel program TRILULILU DOWNLOADER am descarcat muzica dar nu stiu unde se salveaza pentru ca ramane acolo in casuta aceea.ajutati-ma va rog, e urgent! si nu pot sa o scot de acolo. unde se salveaza? in ce foldere?

2 răspunsuri:
| alextiby a răspuns:

Dar de ce te complici cu trilulilu o.O.E mult mai usor sa descarci orice melodie de pe youtube in format MP3..Deci intri aici http://www.youtube-mp3.org/ si apoi cauti melodia pe youtube dai copy la link si ii dai poste acolo pe siteul ala..si dai convert.scrie mare sub...si apoi download, foarte simplu.sa imi ziic daca reusesti
:)

| SilvyanO a răspuns:

Http://trilu-downloader.ro este cel mai bun site pentru a descarca audio si video de pe Trilulilu in mod gratuit!