| ceco a întrebat:

Tocmai ce am luat jocul medal of honour allied assault l-am instalat m-am jucat training am terminat trainingul dar nu stiu cum sa ajung la misiuni...am cautat peste tot in joc macar un help sau misiunea urmatore dar nimic va rog daca ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

In meniu, este pe o masa un suport de dosare si trebuie sa dai click acolo. Nu mai stiu exact, dar trebuie sa dai click pe un obiect de pe masa, acolo unde scrie singleplayer sau start game ceva de genul, ca nu mai stiu exact. Cauta ca sigur o sa gasesti daca te concentrezi si ai rabdare. Apropo, imi spui si mie te rog, de unde ai luat jocul, sa il iau si eu, ca il caut de ceva vreme. L-am avut candva, dar a trebuit sa-mi reinstalez windows-ul si am uitat sa-l salvez pe CD.