| dapz0r a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat prima mea pereche de pantofi cu toc, tocul este de 10 cm. Vreau cateva sfaturi pentru a invata sa merg corect. Mentionez ca nu am mers niciodata.

2 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Mergi prin casa sa-ti obisnuiesti picioarele nu te vede nimeni in casa pana te obijnuesti succes

| DeliaDelii a răspuns:

Mergi undeva unde e loc drept sau chiar prin casa apoi incearca sa urci si sa cobosi scarile pentru ca si asta e destul de greu pe tocuri.